Autor Wątek: Sklep Komputerowy  (Przeczytany 1251 razy)

Paparazo

• Jr. Member
  • **
Sklep Komputerowy
« dnia: 11 Października, 2013, 12:13:22 »
Wpisujecie tu proszę sklep komputerowy godne polecenia. Wspólnymi siłami zróbmy listę najlepszych serwisów komputerowych w Polsce.
« Ostatnia zmiana: 31 Marca, 2014, 11:33:53 wysłana przez Paweł »

Kokosik

• Newbie
  • *
Odp: Sklep Komputerowy
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Grudnia, 2016, 08:45:37 »
Moim zdaniem bardzo dobre usługi oferują firmy sieciowe, mają duże zaplecza i dzięki temu zapewniają najwyższą jakość pomocy IT.
Skład opału i węgla we Wrocławiu sprzedaje wysokiej jakości ekogroszek workowany i drewno kominkowe - sprawdź sam https://skladnaolbinskiej.pl/

AdelKa104

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Kwietnia, 2017, 08:58:06 »
Ale z drugiej strony firmy sieciowe często zaniżają jakość obsługi a podnoszą cenę usług (i towary też mają różne ceny). Często mniejsi producenci mogą zaoferować wyspecjalizowany asortyment w bardzo dobrej cenie, i jakościowo też lepszy. Np. ostatnio kupiłam antenę internetową zewnętrzną i jestem bardzo zadowolona. To co oferował mi producent znany z reklam nijak się miało do moich oczekiwań. A tu - dobry produkt, dopasowany, wysoka jakość i łatwo zamontowaliśmy.

gosia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Września, 2018, 21:19:59 »
To bedzie najlepszy wybor.

bazyli

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Marca, 2021, 21:37:16 »
A na ten moment jaki sklep jest najlepszy?

Profesjonalne przegrywanie kaset VHS na DVD wymaga posiadania kopii zapasowej i dobrego sprzętu. I tak lepiej oddać do odpowiedniej firmy swoje nagrania.