Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - lifter

Strony: [1]
1
Zdrowie / Leczenie alkoholizmu we Wrocławiu? - forum, opinie, cena
« dnia: 06 Marca, 2021, 22:32:32 »
Zastanawiam się nad wyborem ośrodka/ kliniki leczenia alkoholizmu we Wrocławiu dla członka mojej rodziny, który nieradzi sobie z codziennymi sprawami za spraw alkoholu.  Z tego co wiem najbardziej popularna jest przychodnia nasz gabinet - https://nasz-gabinet.pl/wroclaw/. Ktoś z was ma może jakieś swoje opinie na ich temat? Jak wygląda kompleksowe leczenie i ile trwa?

2
Miejscowości / Odp: Wrocław
« dnia: 20 Stycznia, 2020, 14:55:29 »
Warto przygotować się na nowy sezon grzewczy 2020/21 - z tego względu proponuje rozejrzeć się za drewnem kominkowym. Drewno musi mieć czas wyschnąc by miała odpowiednia wartość spalania. Wiem ze na Olbińskiej we Wroclawiu mają dość szeroki wybór dobrej jakości drewna kominkowego pochodzącego z drzew liściastych.
Łapcie linka może wam się przyda. https://skladnaolbinskiej.pl/cennik/

3
Uroda / Odp: Jak mieć piękne paznokcie?
« dnia: 20 Stycznia, 2020, 14:51:20 »
A jak wygląda u was pielęgnacja i standardowe obcinanie paznokci u dzieci? Co ile dni w czasie niemowlęcym obcinaliście i czym tak naprawdę paznokcie swojego dziecka?
Ja miałem mały problem, ale znalazłem informacje https://www.mojniemowlak.pl/kiedy-i-jak-obciac-paznokcie-noworodkowi/ a pozniej juz samo poszlo, wiec polecam się zapoznać jak macie noworodka :)

4
Ciuszki / Odp: Bielizna damksa
« dnia: 04 Grudnia, 2019, 12:38:10 »
Jak preferuje zakupy bielizny w internecie, w ostatnim czasie miała mały problem ponieważ jestem w 6 miesiącu ciąży... i nie mogłam znaleźć odpowiej wygodniej bielizny w tym staników ciążowych i do karmienia. Gdzieś na facebooku mignęły mi reklamy i zapamiętałam nazwę szykownamama.pl. Zrobiłam pierwsze zakupy, szybka przesyłka i aktualnie robie tam kolejne zakupy ;)

5
Dom i Wnętrze / Jaki opał wybrać do pieca domowego?
« dnia: 02 Sierpnia, 2019, 14:23:33 »
Siema, mam mały problem - zbliża się sezon grzewczy i zastanawiam się czym palić w piecu. Nie ukrywam, że zależy mi na tanim opale...
Zastanawiam się nad drewnem kominkowym i miałem lub koksem węglowym zmieszanym ze sobą, żeby uzyskać duża energie i moc spalania.
Może znacie jakieś fajne składy opału z okolic Wrocławia? ::)

Strony: [1]