Autor Wątek: Wakacje w Polsce  (Przeczytany 2134 razy)

paula1230

• Newbie
  • *
Wakacje w Polsce
« dnia: 08 Sierpnia, 2013, 14:07:05 »
Cześć! Chciałam się kogoś poradzić. Szukam fajnego pomysłu na tani urlop w Polsce. Ma ktoś jakiś pomysł?

marysia91

• Newbie
  • *
    • Lookwell
Odp: Wakacje w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Października, 2014, 15:16:57 »
Wybierz jakieś górskie miejscowości. W tym roku byłam w Wiśle i z czystym sumieniem mogę polecić :)

jon5

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Marca, 2015, 14:01:25 »
Jadę niedługo do Trójmiasta, dlatego chciałem Wam polecić ciekawą firmę

Chciałbym wam polecić niesamowitą firmę z Pruszcza Gdańskiego – Pyro & Art. Jest to firma, która już od 20 lat zajmuje się tworzeniem wspaniałych pokazów fajerwerków. Działają przede wszystkim w województwie pomorskim, w Trójmieście, ale często przygotowują także pokazy na terenie całej Polski. Renomę firmy potwierdzają fantastyczne pokazy sztucznych ogni, które zostały przygotowane za każdym razem w inny sposób. Pyro & Art współpracowało z wieloma mediami z całego kraju, różnymi firmami, instytucjami, organizacjami oraz osobami prywatnymi. Click Pyro & Art to zdecydowanie mistrzowie pirotechniki, który mają w sobie wielką pasję do fantastycznych, zjawiskowych pokazów, rozświetlających niebo nad ciekawymi eventami na dobre kilkanaście minut. Potężne wystrzały, zróżnicowane kolory oraz rewelacyjne zaprogramowane operacje podniebne sprawiają, że każda impreza jest wyjątkowa właśnie dzięki tej firmy. Serdecznie polecam specjalistów.

http://www.clickpyroart.pl

GraszkaBenc

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Stycznia, 2017, 13:32:31 »
Koniecznie Tatry - w końcu to korona polskich szczytów :D

Kokosik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Lutego, 2017, 14:20:41 »
Ja chętnie jeżdżę w góry i spędzam czas na szlakach. Czyste powietrze i piękne widoki :) Szkoda, że to robi się takie popularne, że są coraz większe tłumy...
Skład opału i węgla we Wrocławiu sprzedaje wysokiej jakości ekogroszek workowany i drewno kominkowe - sprawdź sam https://skladnaolbinskiej.pl/

Anusia80

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Maja, 2017, 10:36:02 »
Witajcie, jeżeli pojawia się pytanie o wakacje w Polsce to jak dla mnie obowiązkowo trzeba się wybrać nad polskie morze. Jeżeli szukacie fajnego miejsca to polecam zobaczyć domki nad morzem w Ostrowie.

Makufka41

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Maja, 2017, 11:33:36 »
Nad morzem warto pojechać też do Rewala, też mogę polecić domki Rewal, są nowoczesne i wygodne, super miejsce np. na rodzinne wczasy :)

Anusia80

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Sierpnia, 2017, 09:18:22 »
Polecam bardzo serdecznie Hotel Europa w świętokrzyskim. Własnie stamtąd wracam i powiem, że weekend był fantastyczny! SPA, baseny i pyszne jedzonko, czego chcieć więcej :)

Makufka41

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Sierpnia, 2019, 14:05:53 »
Jeżeli lubicie odpoczywać w polskich górach to serdecznie polecam, wybrać się na wakacje do spokojnego miejsca, do Szklarskiej Poręby. Apartamenty Silva to doskonałe miejsce zarówno dla małżeństwa, jak i dla rodziny z dziećmi. Do dyspozycji gości oddane są apartamenty dwu, trzy i czteroosobowe. Zawsze wybieram apartament z kuchnią i samodzielnie przygotowuję posiłki. Polecam wam takie rozwiązanie, szczególnie jeżeli macie jakieś uczulenia lub inne specjalne potrzeby żywieniowe.

Tech

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Maja, 2020, 10:48:25 »
Ja osobiście np polecam Kościelisko. Tanio, ładnie i fajnie :)
atrakcyjnapozycja.pl/techcar-regeneracja-turbin-i-zaciskow-naprawa-aut/