Autor Wątek: Zdrowy tryb zycia.  (Przeczytany 795 razy)

bazyli

• Newbie
  • *
Zdrowy tryb zycia.
« dnia: 09 Sierpnia, 2017, 07:45:38 »
W jaki sposob dbacie o swoje zdrowie? Ja zazywam zestawy witamin i mineralow. Przerzucilem sie takze na zdrowe jedzenie, wykluczajac z diety wszystkie slodycze, napoje gazowane oraz zywnosc naszprycowana rozmaitymi srodkami konserwujacymi. Dodatkowo mam w planach wziecie sie ostro za swoja sprawnosc fizyczna. Zdarza mi sie jedynie od czasu do czasu wyjsc na rower jednak zbyt szybko sie mecze. Do calej sprawy bede musial podejsc z zupelnie innej strony. Potrzeba bedzie zapisac sie gdzies na trening pod okiem instruktora. U mnie niedaleko dziala dosc duzy kompleks z silownia i fitness - https://stacjanowagdynia.pl/trening-personalny W ofercie jak widac maja takze program indywidualny. Zapisaliscie sie moze kiedykolwiek na cos takiego? W sumie sam nie wiem czego sie spodziewac ale ciekawosc zapewne wezmie gore :) Jesli macie jeszcze jakies ciekawe pomyslo propo zdrowego trybu zycia to zamieniam sie w sluch. Pozdrawiam

GraszkaBenc

• Newbie
  • *
Odp: Zdrowy tryb zycia.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lutego, 2019, 15:44:25 »
Dla mnie takim sposobem na zadbanie o swoje zdrowie jest ćwiczenie  jogi. Te ćwiczenia nie tylko wpływają pozytywnie na ciało i sylwetkę, ale również pozwalają wyciszyć umysł i odprężyć się. Serdecznie polecam kupić matę do jogi i zacząć przygodę z asanami!

Anna z Ambrozji

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maja, 2020, 10:39:25 »
Ja osobiście bardzo lubię pływać, ponadto wycieczki rowerowe, chodzenie po górach. Generalnie spędzanie choć kilku godzin na powietrzu od razu ma się wówczas więcej energii do życia.

Polecam dla relaksu ten pub:
http://atrakcyjnapozycja.pl/o-ambrozji/
« Ostatnia zmiana: 19 Maja, 2020, 10:59:59 wysłana przez Anna z Ambrozji »

gosia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Marca, 2021, 21:14:23 »
Temat zdrowego trybu życia pojawia się co raz częściej w mediach głównego nurtu. Nie ma się co dziwić bo to jedna z najważniejszych kwestii o jaką trzeba zadbać, szczególnie w tych trudnych czasach. Trudno będzie w jednym poście poruszyć wszystkie apekty dlatego skupmy się na tych podstawowych. Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednią ilość ruchu każdego dnia. Jest to szczególnie ważne dla osób spędzających cały dzień przed biurkiem. Tworzy to pewnego rodzaju tendencję do robienia tego samego po godzinach pracy, a jak połączymy to z jedzeniem dużej ilości niezdrowej żywności to mamy właściwie receptę na problemy typu nadwaga. Jeśli chodzi o samo odżywianie to często ludzie decydują się na zdrową żywność. Może to być przykładowo chleb bezglutenowy jaki znajdziemy nawet w sklepach internetowych - https://smakidiet.pl/produkty-bezglutenowe/pieczywo-bezglutenowe/chleb-bezglutenowy Zdaniem wielu dietetyków produkty bez dodatku glutenu są o wiele zdrowsze, dlatego warto poczytać o tym w szczegółach.

bazyli

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Marca, 2022, 22:08:35 »
W dzisiejszych czasach trzeba przede wszystkim stawiać na gotowanie we własnym zakresie. Nie ma chyba większego błędu niż jedzenie tych wszystkich fastfoodów ponieważ w dłuższej perspektywie czasu będzie to miało negatywny wpływ na nasze zdrowie. Wystarczy poczytać o chorobach cywilizacyjnych oraz sposobach na ich uniknięcie. W sieci znajdziemy wiele sklepów sprzedających zdrową żywność, która może być składnikami naszej nowej diety. Jeśli chodzi o same przepisy to znajdziemy ich całą masę na takich serwisach jak - https://uwielbiam.pl/przepis/zupa-meksykanska-z-kurczakiem Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by raz na kiedyś zrobić sobie jakiś słodki deser.

Szybkie badanie gastroskopia Intermed Łódź dla pacjentów z całego województwa już od 49 zł.